fbpx

על מה ותמ"א? מִנְהֶלֶת!

לוטוס מִנְהֶלֶת התחדשות עירונית מלווה בעלי דירות רבים בפרויקטים של התחדשות עירונית ומספקת מעטפת כוללת: מקצועית ומנהלית, לרבות ליווי משפטי ראשוני החל מהשלבים המקדמיים והקריטיים של התארגנות בעלי הדירות, מינוי נציגות ועורך דין מנוסה מטעמם. 

לוטוס מִנְהֶלֶת מציבה סטנדרט חדש בתחום ליווי דיירים, מארגנים וחברות, המנהלת ומספקת לכם שירות מקצועי, בליווי אישי, לאורך כל הפרויקט, הכולל מעורבות של כל בעלי המקצוע הרלוונטיים לאותו השלב בפרויקט כדוגמת שמאי מקרקעין, אדריכל, מומחים, מהנדסים, מודדים ועוד. 

אנו מלווים אתכם יד ביד, צעד אחר צעד ונעניק לכם ראיה רחבה אמיתית ומהימנה של כלל צרכי הפרויקט, לצורך הוצאתו אל הפועל באופן היעיל, המהיר והבטוח ביותר לטובת הדיירים בשקיפות מלאה

לפי תפיסת עולמנו, פרויקט התחדשות עירונית מוצלח מבוסס על שילוב מיטבי והרמוני של הדיירים, הנציגות, עורך הדין והיזם שנבחר. לכן אנו שמים דגש מיוחד לא רק על איתור יזמים מקצועיים ובעלי ניסיון אלא גם על התאמתם לבניין, למארג האנושי הקיים בו ולמכלול הנתונים הרלוונטיים בכל פרויקט ופרויקט. 

לאור פערי הידע הגדולים שישנם כיום לדיירים מול היזמים באשר לאופי התמורות והזכויות המגיעות להם, זאת לצד סיכונים שונים להם הם חשופים במהלך התהליך, אנו כמִנְהֶלֶת משמשים כשומרי הסף של הפרוייקט והדיירים ומנהלים תהליכי בקרה בשקיפות לכל שלב ושלב (גם על היזם וגם על עורך הדין מטעם הדיירים)

פתרון בעיות וקשיים בהוצאת פרויקטים לפועל – פרויקטים רבים מתעכבים לפעמים שנים רבות עקב מחלוקות וקשיים שונים. אנו מנוסים בליווי דיירים ופרויקטים מורכבים ומציאת פתרונות לבעיות היתכנות כלכלית של הפרויקט, סכסוכי שכנים, דינמיקה בין הדיירים, אינטרסים שונים בין בעלי הזכויות בבניין, יצירת מתחמים עם בניינים סמוכים ועוד 

כאן המומחיות והניסיון של צוות לוטוס מִנְהֶלֶת נכנס לפעולה ואנו פועלים ללא לאות לקדם את הפרויקט לכדי ביצוע, מול כל דייר בנפרד, בשיתוף פעולה מלא ושקיפות זאת חרף כל הקשיים לאורך הדרך.

שירותי מִנְהֶלֶת לפרויקט התחדשות עירונית ותמ"א ניתנים ללא עלות מצד בעלי הדירות ומשולמים במלואם על ידי היזם שיבחר על ידכם.

הוראת השעה לחוק התמ"א מסתיימת

הוראת השעה לחוק התמ"א 38 הוארכה בשנה ועתידה להסתיים באוקטובר 2023. בעלי נכסים שלא יזדרזו להתאגד ולהגיש תוכניות לביצוע פרויקט, יאלצו בעתיד לשאת בעלויות מיסוי גבוהות זאת על חשבונם הפרטי, כולל תשלום על היטל השבחה, המגמה ברורה וניתן לראות זאת קורה כבר במספר ערים

למה מִנְהֶלֶת?

אל תחכו! התחילו כבר היום בקידום פרויקט תמ"א 38 אצלכם בבניין. לוטוס מִנְהֶלֶת תסייע לכם לקדם את הפרויקט מול כל הדיירים, תבצע ניתוח זכויות למגרש, תאגד את הדיירים, תסייע בפתרון סיכסוכי שכנים
ותוודא שבעלי הזכויות יקבלו את התמורה הראויה ביותר ובזמן הקצר ביותר
לוטוס מִנְהֶלֶת יעוץ והכוונה ברמה הגבוהה ביותר עבור פרויקט התמ"א שלכם!

הזמנה אישית

בואו להכיר את האנשים שמאחורי המִנְהֶלֶת והצטרפו אלינו לסיור אישי באחד מאתרי הבנייה בפרויקטים אותה מלווה קבוצת לוטוס בשדרות נורדאו 40-38 או שדרות בן גוריון 87 בתל אביב - כאן תוכלו להתרשם מאיכות ורמת הבנייה ולשוחח עם שכנים שעברו את התהליך איתנו

לוטוס מִנְהֶלֶת - התחדשות עירונית במיטבה!
מומחים בפרויקט תמ"א 1/38 ו - 2/38

פרויקט תמ"א 1/38 – חיזוק המבנה בפני רעידות אדמה והוספת קומות,
כל בית מתוכנן היטב ומביא לשדרוג הנכס מבחינת
איכות חיים וכמובן מבחינת שווי כספי גבוה יותר:

  חיזוק המבנה
  הוספת קומות
  הוספת מעלית
  הוספת מרפסת
  לובי מפואר
 פיתוח סביבתי

פרויקט תמ"א 2/38 – הריסה בנייה: הריסת הבניין
הישן ובניית בניין חדש ומעוצב במקומו:

  תכנון פנים פרקטי ובהתאם לדרישות בעל הדירה
  כל דירה מקבלת ממ"ד
✓  מעלית חדישה
  מרפסת מרווחת
  לובי מפואר
✓  הוספת חנייה תת קרקעית
✓ פיתוח סביבתי

מדוע כדאי לכם לבצע את הפרויקט עם לוטוס מִנְהֶלֶת?

מאחורינו עשרות פרויקטים של ייעוץ תמ"א 38 ,אתם יכולים לראות בנו כחברת ביטוח שמספקת נתונים מדויקים לגבי הפרויקט, אחראית להוציאו לפועל באמצעות יזמים מובילים ומקצועיים, הבקיאים בתמ"א 38 ובאזור הביצוע, המבנה הארגוני של קבוצת לוטוס מאפשר לנו להוציא לפועל פרויקטים במהירות, במקצועיות ובהצלחה!

מה אתם מקבלים מאיתנו?

סיוע בהיערכות לעסקה, לרבות ניסוח כתב מינוי לנציגות המסדיר את יחסיה מול בעלי הזכויות ועזרה בבחירת עורך דין בעל ותק וניסיון מטעם הדיירים.

איתור יזם מתאים לביצוע הפרויקט בעל ניסיון בבניית פרויקטים באזור ואל מול הרשות המקומית, איתנות פיננסית, זמינות וגמישות תכנונית עבור בעלי הדירות 

ארגון והשתתפות באסיפות בעלי הדירות, לפי הצורך ו/או על פי בקשת הנציגות, בין היתר, לצורך מתן הסברים, התוויית דרכי הפעולה והחתמת בעלי הזכויות על מסמכים הדרושים לקידום התהליך והפרויקט.

סיוע במהלך המשא ומתן שינוהל מול היזם ובסיומו ביצוע בקרה על נוסח הסכם התמ"א שיגובש בין עורך הדין שיבחר על ידכם לב"כ היזם לצורך שמירה והגנה על זכויותיכם.

למידע נוסף אודות לוטוס מִנְהֶלֶת

היתרונות של תמ"א 38 והעלאת הערך של הנכס

בביצוע תוכנית תמ"א 38 ,אתם הדיירים, מקבלים בניין חדש הכולל מעלית, מקומות חנייה (במידה ומאפשר), לובי כניסה מפואר, בניין מעוצב, מרפסת לכל דירה, תכנון פנים פרקטי ועל פי דרישתכם.
היתרונות המובהקים של ביצוע פרויקט תמ"א 38:

  • העלאת ערך הנכס – מימוש זכויות הבניה מביא לפטור מתשלום מס שבי, מע"מ והיטל השבחה. ביצוע תוכנית תמ"א יכולה להביא לעלייה בערך הנכס של מאות אלפי שקלים, ואפילו מיליוני שקלים.
  • שדרוג איכות חיים – ללא ספק, הוספת ממ"ד, מרפסת שמש, חידוש לובי ושטח חנייה משדרגים את איכות החיים ומעניקים לכם הרגשה של בית חדש!
  • עמידה בדרישות הרשות המקומית – אם הרשות המקומית מכריזה על מבנה כזה או אחר כבעל ליקויים שיכולים לסכן את דיירי הבניין, אתם חשופים לתביעה פלילית. תהליך תמ"א 38 מסייע לתקן את הליקויים במסגרת הפרויקט ולעמוד בדרישות הרשות המקומית.

לוטוס מִנְהֶלֶת התחדשות עירונית במיטבה!

מהי תמ"א 38 ומדוע חשוב ליישם את הפרויקט בהקדם?

תמ"א היא תוכנית מתאר ארצית. מנהל התכנון במשרד הפנים פרסם את תמ"א 38 כתוכנית לחזוק מבנים קיימים בפני רעידות אדמה, והחלפתם בבניינים חדשים ועמידים. התוכנית אושרה בשנת 2005 וקבעה הנחיות חדשות בנושא חיזוק מבנים או הריסתם. נכון שלא כל יום מתרחשת רעידת אדמה בישראל, אך חשוב לזכור שארץ שראל ממוקמת קרוב לשבר הסורי אפריקאי, מה שהופך אותה למועדת לפורענות בנושא רעידות אדמה.
הסבירות היא כי כל 80 שנה עשויה להתרחש רעידת אדמה בישראל, וקריטי להתכונן ולחזק את הבניינים והבתים בהתאם.

למידע נוסף אודות לוטוס מִנְהֶלֶת